czwartek, 22 lipca 2021

"Bułka z masłem i kawa z dolewką szamba"

Wybrałem się na śniadanie do restauracji sejmowej. Na wielkim telewizorze "Jedziemy" TVP, a jakże. Z ekranu wylewa się szambo chamstwa, głupoty i nienawiści. Tylko kwestią czasu jest, kiedy to szambo wybije i wymiesza się z krwią na ulicach.

A na ekranie:  Tusk  z Merkel,  Tusk  po niemiecku,  Tusk  z Putinem, ... obrazy z Tuskiem bez głosu, z nachalnym i podłym komentarzem Rachonia... Tusk, Tusk, Tusk. Wniosek jeden: pisowcy obs... się Tuskiem. Ten pisowski ściek porwał Adamowicza, mam nadzieję, że nie porwie Tuska.
Poprosiłem kelnerów o przełączenie tv na inny kanał, obojętnie który. Rzucili się na mnie pisowscy konsumenci, lubujący się w taplaniu się w szambie, krzycząc, że są w większości i nie życzą sobie zmiany kanału. Nie dało się. Doszło do awantury. W restauracji też rządzi PiS. Życzyłem smacznej kawy z dolewką szamba i zmieniłem miejsce.
Uważam, że każdy kto płynie z tym szambem i przykłada rękę w jakiejkolwiek formie do utrwalania władzy neobolszewików niszczących ten kraj, powinien byś objęty totalnym ostracyzmem. Każdy, kto z lubością tapla się w szambie TVP nie jest godzien, żeby podać mu rękę.
Poziom nienawiści sączony z tub propagandowych władzy przekracza już czerwoną linię. Kiedy to szambo się przeleje, a poziom napięcia w kraju przekroczy wartość krytyczną, może być już za późno.

Wadim Tyszkiewicz

*****  ***

- Tusk czuje się świetnie w pyskówce spod budki z piwem - oznajmił Marek Suski. Nie wiem na czym to polega, ale jak Marek Suski chce kogoś obrazić, to zaczyna opowiadać swoją biografię”.

Mecenas Jacek Dubois

***** ***
Odsunąć od władzy  →  Rozliczyć  →  Osądzić  →  ZDELEGALIZOWAĆ!

Wacław Sałaban, 22 lipca 2021 roku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szarmancko, szczerze, szczodrze, szeroko, szybko, szyderczo,