poniedziałek, 20 kwietnia 2020

Piąte zawinięcia Al Khuwair i Al Hamla

Al Khuwair, swoim piątym zawinięciem, stał się samodzielnym drugim liderem w liczbie odwiedzin Świnoujścia (po Al Nuaman x8). Na krótko! Gdyż wypływający z Kanału Sueskiego na M. Śródziemne Al Hamla zadeklarował Skagen. W świnoujskim gazoporcie prawdopodobne ETA 06.05. Grupa Q-Flex z czterema zawinięciami zmniejszy się do dwóch jednostek: Al Sheehaniya i Al Ruwais.


Rozładunek 62 dostawy katarskiej odbył się planowo 18-19.04. Wpłynięcie i wypłynięcie metanowca również typowo. Była szansa na rekordowy ładunek i mimo, że był duży 1420 GWh (213 236 m3) i wielkościowo dziesiąty, nie trafił na listę tych rekordowych. Zabrakło 30 kubików LNG (0,2 GWh). Tu przypomnę, Al Khuwair powstał w stoczni SHI :-)

Wacław Sałaban, kwiecień 2020 rok.


gowinizm - to zawieranie kompromisu z wasalem OSZUSTA!

Ktoś, kto kontynuuje grę, mimo świadomości rywalizacji z oszustem,
nie może potem narzekać, gdy zostanie ostatecznie WYRUCHANY.
To adresuję opozycyjnym kandydatom przeciwnym reelekcji.

Jedynym sensem przeniesienia wyborów prezydenckich na maj 2021 jest równoczesne skrócenie kolejnych kadencji prezydenta do wymiaru olimpiady, lub wydłużenie jej do ośmiu lat!
Tak, tak, wśród twórców dotychczasowych zapisów w Konstytucji o kadencyjnościach, nie było nikogo o podstawowym zmyśle matematycznym! Nie - demokratyczna kumulacja wyborów! Jeśli nie kojarzysz, to wróć do tabliczki mnożenia… .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szarmancko, szczerze, szczodrze, szeroko, szybko, szyderczo,