czwartek, 26 marca 2020

Zróbmy patriotyczno-narodowe WYBORY prezydenckie 2020!

Jest kandydat na prezydenta, nacjonalista, z zawodu piwny trep, który niezależnie od ewentualnej rezygnacji głównych kontrkandydatów dla reelekcji, stanie w szranki wyborcze z chcącym reelekcji. Ów nacjonalista zazdrości popularności Lichockiej po licho-geście. :-)

Po doporowadzeniu do wyborów prezydenckich wraz zarządzeniem obowiązku posiadania własnego długopisu przy dokonywaniu wyboru, państwo wspomoże rodziny bez długopisów, również te, które np. mają tylko 1 w rodzinie, w ramach programu DŁUGOPIS+. W celu przystąpienia do programu, należy złożyć wniosek-oświadczenie przez profil zaufany w ePUAP (wyłącznie!). Po zaakceptowaniu wniosku, długopisy będą wręczane (wyłącznie głowom rodziny - zwłaszcza na Podkarpaciu) przed siedzibami komisji wyborczych w dniu wyborów. Będzie obowiązywała kolejka z odstępem co 5 m. Istotą program DŁUGOPIS+, jest wyrównanie szans społeczności popegeerowskiej, po likwidacji ich miejsc pracy w latach 1991-1993. Wreszcie dobra zmiana po 27-29 latach!Pamiętaj masz wybór:
- wobec zarazy koronawirusa > domowa kwarantanna,
- wobec zarazy prezydenckiej > ścisła kwarantanna 10.05.2020 roku.

Wacław Sałaban, marzec 2020 roku.

PS
Szkoły nie posiadające internetu, lub posiadające sieć EDGE, zalecają nauczycielom naukę przez internet. Czy w statystykach dotyczących dostępności elektroniki w gospodarstwach domowych są uwzględnione młynki do kawy z lat ’80-tych XX wieku? Czy już nie pora na przyznanie członkom rządu premii za poczynania podczas epidemii? Identycznej jak szefowej kancelarii sejmu?


Dwutygodniowa ścisła kwarantanna dla posłów w Sejmie!
Niech nadrobią swoje zaległości ustawodawcze!
Jeśli będą zdrowi, pojadą do domów na święta.
[obywatel na być w pracy lub w domu, a wy do ROBOTY!]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szarmancko, szczerze, szczodrze, szeroko, szybko, szyderczo,