niedziela, 29 marca 2020

Poprawka 177

„Zdrowe” wyborne* komisje wyborcze będą chodzić po chałupach pisowców** i zbierać głosy wyborcze w ramach kwarantannowych wyborów prezydenckich, w których konkurować będą pAD i piwny trep oraz …? No właśnie, kto jeszcze stanie w konkury z tą kandydacką elitą polityczną?

Opozycyjni kandydaci w wyborach na prezydenta, rozważcie, gdzie jest honor, kiedy kończy się charyzma i szansa na bycie mężem stanu. Tak naprawdę, to politycznie już zostaliście wydupczeni i teraz nawet kolejno rezygnując z kandydowania np. w publicznych (co 1h) oświadczeniach (kto pierwszy? Ha, ha, ha…!) nie poprawicie swoich sytuacji i twarzy politycznych. Nie jest mi was ŻAL! Czy wasze zespoły doradcze nie mają wyobraźni? A może w ich składach macie same wtyki pis-u? Suweren was wcześniej/później wyceni… .
Acha, wydupczyły was elitarne tuzy myśli politycznej pokroju: Szreibera, Dworczyka, Bortniczuka, Horały, Czarnka, Strzeżka, …wystarczy.


A ty suwerenie - razem doprowadźmy, swoim bojkotem udziału w kwarantannowych wyborach, do reelekcji kwarantannowego pAD, po konkurach z piwnym trepem, przy znikomej frekwencji wyborców.
Potem, niech relegowany, z hańbą i wstydem zamknie się pod żyrandolem, identycznie jak już było w naszej nowej historii ze zhańbionym prezydentem Wojciechem Jaruzelskim.

Wacław Sałaban, 28.03.2020 roku, tuż przed zmianą czasu CET/CEST.

* złożone z pisiorów i oddelegowanych rozkazem policjantów, wojskowych (obrona terytorialna już przebiera nogami), strażaków, oraz poleceniem służbowym, wydanym urzędnikom państwowym, samorządowym, nauczycielom, również (a czemu nie?) księżom – oni dorobią do okrojonej kwarantanną tacy. :-)
** nikt inny ich nie zaprosi, a tym bardziej nie wpuści!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szarmancko, szczerze, szczodrze, szeroko, szybko, szyderczo,