poniedziałek, 14 czerwca 2021

4 źródła informacji

Skany z 14.06.2021 roku o h1200 - pierwsze 3 w kolejności ich rzetelności, na podstawie kilkuletniej obserwacji:

Szczecin Pilot:

ZMPSiŚ komunikat o zawinięciu GasLog Windsor w dniach 25/26.06. podał w swoim protokole konferencji dyspozytorskiej z dnia 07-06-2021. W kolejnym, z 08.06., zapis ZNIKŁ!


W świnoujskim gazoporcie jeszcze długo nie będzie dwóch stanowisk rozładunkowych.
To który będzie przez tydzień kotwiczył na redzie w oczekiwaniu na rozładunek? EE czy GW?

Dobrze, że jest jednomyślność w zawinięciu planowanym na jutro - Duhail.

Wacław Sałaban, czerwiec 2021 roku.

PS Nasi w NARODOWYM meczu o WSZYSTKO+HONOR, stosując pressing udanie wyprowadzali akcje z pola karnego Słowaków na nasze - pod bramkę Szczęsnego. Paulo Sousa przez cały mecz precyzyjnie wskazywał na którą bramkę nasi mają atakować.
Słowacy grali bezradnie i Szczęsny musiał ich wyręczyć w dobitce po słupku. Winnymi pierwszej utraconej bramki są Tusk i …Lewandowski, który nie zdążył powrócić na pole bramkowe i na linię w bramce.
Tradycyjnie, sędzia narodowości Padureuanu, dał czerwoną kartkę, tym razem niewinnemu Krychowiakowi. Tym samym sędzia jest sprawcą jedynej bramki strzelonej przez Słowaków!
Przegraliśmy 1:2, ale strzeliliśmy 2 gole!* Polacy, NIC się nie stało!

Śledzenie metanowców, w relacji do oglądania meczów NARODOWEJ reprezentacji, jest non-stop FASCYNUJĄCE. Zmarnowałem 2x 45’

* identycznie jak w Rzeszowie, w I turze wygrał Fijołek (56,52%) ale ...jak słabym wynikiem względem poprzedniego prezydenta też popieranego przez totalną opozycję!  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szarmancko, szczerze, szczodrze, szeroko, szybko, szyderczo,