piątek, 9 października 2020

Prozaiczna dostawa do Kłajpedy

Obecnie flota Arctic+ stała się obserwacyjnie mocno interesującą, po „blackout”* w terminalu Melkøya, w przeciwieństwie do floty Q-Flex z jej brakiem zawinięć w Europie, oraz przy maławej liczności wszelakich dostaw do Terminalu Świnoujście.

Zawinięcie Arctic Aurora do Kłajpedy w dniu 08.10., z dostawą z USA, nie jest czymś szczególnym - jest to prozaicznie:
- 84 dostawa ogółem**,
- 12 zawinięcie Artic Aurora (4 miejsce w liczności zawinięć do Kłajpedy),
- 7 dostawa z USA (łącznie dostawy bezpośrednie i reekspotowane; w drodze jest Arctic  Princess z 8, tym razem z Corpus Christi),
- 2 ładunek z terminalu Freeport (pierwszy dowiózł Sestao Knutsen [75.]).Uwaga: czas podany na ujęciu kamery w Kłajpedzie jest do DUPY. Litwa jest w innej od naszej strefie czasowej: CEST +60’ (EST = UTC+3), a nie tylko +35’! Połówkowe przesunięcia stref są na razie na innych kontynentach, ale uwaga …Kraśnik jest w Europie na kontynencie europejskim!

Wacław Sałaban, październik 2020 roku.

* napiszę o tym szerzej
** liczone wyłącznie dostawy masowe, z pominięciem kilkudziesięciu (+/-50) dostaw detalicznych w wielkościach rozkurzu tj. po 6000-10000 (max 17000) m3 LNG.  

Finał marzeń French Open 2020 na Stade Roland Garros:

Rafael Nadal Iga Świątek

to zapewniona, stosowna ilość widowiskowych setów! 

Czy w kurwizji już grzmieli, że to za sprawą nowego ministra sportu od kulturki i dziedziwictwa narodowego? Czy Zenek już o tym porykuje?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szarmancko, szczerze, szczodrze, szeroko, szybko, szyderczo,